!DOCTYPE html>

innogy Experti pomáhajú šetriť | innogy.sk
scroll
Pokračovať na www.innogy.sk

Pozvite si innogy Expertom na energie k sebe domov

Je jedno, či bývate v meste, na dedine, na horách či na rovine. Ak chcete šetriť na energiách viac ako doteraz, poraďte sa bezplatne s innogy Expertom, odborníkom na šetrenie energií v domácnosti. Príde za vami kdekoľvek bývate.

Chcem sa stretnuť s innogy Expertom

V ktorých oblastiach vám innogy Expert dokáže poradiť?

innogy Experti nie sú odborníci na všetko. Ale v týchto oblastiach sa naozaj vyznajú:

Prečo by ste mali mínať na svietenie viac energie, keď môžete míňať menej? Je to jednoduché ako výmena žiarovky. Za LEDku. innogy Expert vám vypočíta koľko ušetríte a ako na to.

Je jedno či kúrite a ohrievate vodu plynom, elektrinou alebo vám teplo dodáva tepláreň. innogy Expert vám za každých okolností dokáže poradiť vhodné riešenie, aby ste aj tak dokázali ušetriť.

Neverili by ste, koľko energie spotrebuje televízor v pohotovostnom režime. innogy Expert vám to prezradí, prepočíta aj spotrebu ostatných spotrebičov a nájde vám vhodné riešenie, aby vypnuté znamenalo naozaj vypnuté.

Ak ich nevidíte, neznamená to, že neexistujú. Niektoré hrozby sú pre človeka neviditeľné, preto je dobré spoľahnúť sa na technológie. innogy Expert vám poradí, ktoré zariadenia nájdu uplatnenie u vás doma.

Získavanie energie zo slnka? Zadarmo? Znie to fantasticky, no investovať do fotovoltiky sa neoplatí každému. Ako je to vo vašom prípade? To vám presne vypočíta innogy Expert.

Úspora vody v domácnosti sa netýka len obmedzenia samotnej spotreby, ale aj energie spotrebovanej na jej ohrev. innogy Expert vám pomôže s jej efektívnym šetrením.

Toto sú naši innogy Experti

Aby ste ich lepšie spoznali, každý mesiac vám predstavíme vždy troch z nich

Katka G., Piešťany
innogy Expert od roku 2016

„Baví ma pomáhať ľuďom znižovať výdavky na energie, ktoré musia platiť, len nevedia, že možu platiť menej. Hlavne pri početnejších rodinách sú to aj stovky eur ročne. Teší ma, keď mi pri odchode povedia, že je dobre, že som prišla :-)“

Vlado V., Nitra
innogy Expert od roku 2016

„Na tejto práci ma baví komunikácia s ľuďmi, ale najväčšie zadosťučinenie zažívam, keď sa mi po pol roku ozve klient s tým, že sa mi chce poďakovať. Zameriavam sa hlavne na poradenstvo v oblasti efektívneho využívania plynu a elektriny.“

Martin M., Žilina
senior innogy Expert od roku 2015

„Medzi moje najobľúbenejšie riešenia ktoré prinášame zákazníkom, patrí výpočet efektívnosti fotovoltického systému a Zónovej regulácie vykurovania. Som rád, že prinášame zákazníkom komplexný pohľad na energetiku domácnosti a nie len na jej jednotlivé časti.“