93. ročník košického maratónu sa nezaobíde bez účasti innogy

 

Najstarší v Európe a tretí najstarší na svete. To sú atribúty Medzinárodného maratónu mieru (MMM) v Košiciach, ktorého 93. ročník odštartuje už 1. októbra. O tom, že tento maratón je mimoriadne populárny, svedčí aj fakt, že už 11. septembra bola pozastavená online registrácia z dôvodu vypredania štartových čísiel.

 

Podobne, ako tomu bolo aj v minulom roku, bude aj v roku 2017 innogy súčasťou košického maratónu. Opäť sme pre vás prichystali zaujímavé aktivity, pri ktorých sa určite zabavíte. Okrem tradičnej fotosteny sa opäť budete môcť zapojiť do súťaže o zaujímavé ceny a pre nedočkavých budeme mať darčeky aj priamo na mieste.

 

 

WOMEN FRIENDLY MARATHON vstupuje do 6. sezóny

 

Vďaka podpore VSE v rámci projektu WOMEN FRIENDLY MARATHON je možné priniesť aktivity, ktoré pomáhajú dievčatám a ženám nájsť cestu k behu ako prirodzenej voľnočasovej aktivite. Aj vďaka tomuto úsiliu za posledné 3 roky vzrástol ich počet v rámci všetkých registrovaných disciplín o viac ako 70 %. Tohto roku sa tak na štart postaví viac ako 4200 dievčat a žien.

 

Projekt tohto roku prichádza s novým heslom Všetky sme víťazky!"

 

V rámci projektu sa organizujú bezplatné bežecké tréningy v lesoparku Anička v Košiciach. Behá sa od 26. apríla až do októbra každú stredu od 17:30 do 19:00. Tréningy sú zamerané na rozvoj základných bežeckých zručností a to: rýchlosť, sila vytrvalosť.

 

 

Navštívte nás aj tohto roku v našom stánku

 

Aj tohto roku sme si pre vás Ako je už všeobecne známe, na maratóne sa beží na plný plyn. Príďte a strávte svoju nedeľu podporou bežcov a ich výkonov. Tešíme sa na vaše pokriky.

 

 

Pripomeňme si momenty z minulého roku, kedy nás v našom stánku navštívilo a odfotografovalo sa veľké množstvo bežcov.

 

 

Aj náš generálny riaditeľ Thomas Jan Hejcman sa predviedol svojim bežeckým výkonom.