innogy vás zdravo zasýti. Na najväčšom pikniku v meste

Kuchyňa bola odjakživa miestom inovatívnych riešení a lahodných nápadov. Hovorí sa, že láska prechádza cez žalúdok, avšak niekoľko dní v roku v nej nemusíte plytvať vlastnou energiou. innogy je tento rok hrdým partnerom najväčšieho pikniku v meste. Slovak Food Festival na Bratislavskom hrade tak bude vďaka nám aj v znamení zdravého životného štýlu.

Dobré jedlo na hrady a zámky jednoducho patrí. Už po ôsmykrát sa preto Bratislavský hrad zmení na panstvo lahodných špecialít a kulinárskych skvostov. Slovak Food Festival je považovaný za najväčší piknik v meste a svoje brány otvorí milovníkom gastronómie už v prvý júnový deň. Až do štvrtého júna môžete hodovať v jedinečnom prostredí a vychutnať si nielen nádhernú scenériu s atmosférou, ale tiež bohatý program okorenený kulinárskou show Zdeňka Pohlreicha či Vojta Artza a jeho hostí.

Naším cieľom v innogy je zlepšovať váš život vo všetkých ohľadoch. Inovatívne energetické riešenia prinášame aj do slovenských kuchýň. Práve preto môžete v prvý júnový víkend vypnúť a vychutnať si ušetrenú energiu v spoločnosti rodiny a priateľov. Napríklad v našej jedinečnej INNOGY ZDRAVEJ ZÓNE. Renomovaní odborníci na zdravý životný štýl sú pripravení podeliť sa s vami o svoje skúsenosti a užitočné informácie, a to od piatku až do nedele. Chceme, aby vám vaša energia, pohoda a radosť zo života vydržali čo najdlhšie. Či ste dieťa, mladý alebo starý, diabetik, alebo vás trápi ukladajúci sa tuk v tele.

Program prednášok a aktivít v INNOGY ZDRAVEJ ZÓNE

Piatok 02.06.2017

Začiatok Názov
15:00 Mirka Luberdová - Aspekty života, ktoré vplývajú na nezdravé ukladanie tuku v tele
16:30 Alexandra Popovičová, Silvia Kuzmová - Čo jedia zdravé deti
18:00 Diana Uričková -Metaklinik
19:30 Styleunits - tanečná šou

Sobota 03.06.2017

Začiatok Názov
13:30 Marika Kováčová - Tradičná čínska medicína v aspektoch života + ukážka pulzovej diagnistiky, konzultácie a poradenstvo
15:00 Dobrožrúti - Alternatívne stravovanie, alebo nepreháňajte to s hranicami, ktoré si určujete
16:30 Cyrila Maščuková - Stravovanie diabetikov - inšpirácia pre každého
18:00 Lenka Mančíková - Kvások – prečo áno vo vašej strave

Nedeľa 04.06.2017

Začiatok Názov
13:30 Viera Vranková -Uzdrav svoje telo správnym stravovaním
15:00 Monika Hodasová - Najčastejšie chyby v stravovaní
16:30 Henrieta Kundrátová (Peškovičová )- Novodobé potravinové intolerancie

Príďte ochutnať zdravie a zelenú energiu innogy priamo na Bratislavský hrad, počas najväčšieho pikniku v meste. Nájdete nás jednoducho. Do INNOGY ZDRAVEJ ZÓNY vás navedú nielen dobrovoľníci, ale naše vlajky innogy či LED svetelná výzdoba. Prípadne sa nechajte viesť tou správnou energiou. Tešíme sa na vás na najväčšom pikniku v meste, tešíme sa na vás na Slovak Food Festivale 2017.

Zdroj: Youtube

Viac informácií o innogy zdravej zóne a podujatí sa dozviete na stránke www.slovakfoodfestival.sk.

Späť