innogy hlavným partnerom 19. ročníka Medzinárodného filmového festivalu Bratislava

 

„Nový pohľad na umenie filmového herectva, premiéry domácich noviniek aj oceňovaných hitov zo svetových festivalov" - takto je festival prezentovaný samotnými organizátormi, pričom tieto jedinečné filmové zážitky budete môcť zažiť od 9. do 16. novembra 2017. Na festivale budete môcť stretnúť zaujímavých hostí, pričom tvárami festivalu sú herecká hviezda Jean-Marc Barr a oceňovaný kanadský režisér Denis Côté. Hlavnou témou aktuálneho ročníka festivalu je umenie filmového herectva.

 

 

V 13 sekciách si návštevníci budú môcť vybrať z takmer 70 filmov, pričom sa v sekcii Made in Slovakia predstaví aj niekoľko atraktívnych domácich noviniek. Kompletný zoznam sekcií a filmov si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke festivalu. Okrem samotných filmov návštevníkov čakajú aj rôzne sprievodné podujatia v podobe hudobných večerov, diskusií, masterclassov hlavných tvárí festivalu, či prednáška o problematike digitálneho hereca.

 

Premietať sa bude v dvoch kinosálach Kina Lumière, v Kine Mladosť a v Kine Nostalgia. Vybrané festivalové tituly ponúknu aj kiná mimo Bratislavy, napríklad kino MIER v Modre, kino Mier v Senci a kino Záhoran v Malackách. Oficiálnou festivalovou kaviarňou bude Gorila.sk Urban Space, kde si návštevníci budú môcť užiť spomínané sprievodné podujatia.

 

 

Ste fanúšikom filmov? Vyhrajte vstupenky na Medzinárodný filmový festival

 

Ak vás láka návšteva Medzinárodného filmového festivalu, no stále nemáte lístky, máme pre vás dobrú správu. Na našom Facebookovom profile sa do piatku 3. novembra môžete zapojiť do súťaže, pričom vyžrebujeme piatich z vás, ktorí získajú dva lístky na tento ročník festivalu.

 

Čo musíte urobiť, aby ste boli zaradený do súťaže?

 

Úloha je úplne jednoduchá. Na našom Facebookovom profile pohľadajte príspevok týkajúci sa tejto súťaže a do komentárov nám napíšte váš tip na piatkový film.

Výhercovia súťaže budú vyžrebovaní v pondelok 6. novembra 2017.

 

Späť