Aj tento rok sme pomáhali tisícom domácností zvyšovať bezpečnosť, komfort a úspory. Veríme, že aj práve vďaka našim riešeniam budete mať v tomto období o niečo menej stresu a zhonu. Pripravili sme si pre vás zopár vtipných situácií, v ktorých viete oceniť naše služby v čase Vianoc. Prajeme príjemné a pokojné prežitie sviatkov - šťastné a veselé! Kto celý rok šetril, sa na Vianoce obmedzovať nemusí.
Ak ešte nesvietite LED žiarovkami, prichádzate o možnosť znížiť spotrebu elektrickej energie až o 90 %.
Viac o LED žiarovkách


Čo s toľkou ušetrenou vodou? Potešte kapra.
Pri bežnej sprchovej hlavici pretečú odtokom hotové potoky vody. Postavte hrádzu tomuto zbytočnému míňaniu. S úspornou sprchovou hlavicou totiž môžete poľahky ušetriť more vody.
Zistiť viac


Nepokazte im Vianoce.
Ak je miestnosť nedostatočne vetraná, komín nemá správny ťah alebo má spaľovacie zariadenie poruchu, vzniká jedovatý oxid uhoľnatý. Chránte sa pomocou CO alarmu.
Viac o CO alarmoch


Bezstarostné pranie aj počas sviatkov.
Pokazená práčka by vám sviatky bez snehu mohla poriadne skomplikovať. Prenechajte starosti s práčkou nám a uľahčíme vám život aj s nákupom pracích prostriedkov.
Zistiť viac


Ušetreným teplom sa cez sviatky plytvá najlepšie.
Prejdite na Zónovú reguláciu vykurovania, ktorá zabráni prekurovaniu a zabezpečí vám doma ideálnu teplotu v každej izbe. A najlepšia správa je, že takéto „múdre“ vykurovanie vám môže znížiť účty na teplo o 12-30%!
Chcem efektívne vykurovať