Ochutnávka: innogy Energetické poradenstvo v OC Tulip v Martine

 

Máte sa záujem dozvedieť viac o našej bezplatnej službe innogy Energetické poradenstvo? Pre všetkých záujemcov z okolia Martina, sú naši innogy Experti k dispozícii počas februárových sobôt od 14.00 do 18.00 hodiny v priestoroch v OC Tulip v Martine (v jednej z pasáži). Zodpovedia Vaše otázky z oblastí šetrenia, bezpečnosti a zvýšenia pohodlia domácnosti. Zároveň Vám ochotne vysvetlia ako innogy Energetické poradenstvo prebieha a ako sa naň môžete pripraviť, keďže je to služba na mieru realizovaná priamo vo vašej domácnosti.

 

Zaujímate sa o riešenia v oblastiach ako osvetlenie, vykurovanie, obnoviteľné zdroje energií, úsporné riešenia, zabezpečenie domácnosti pred požiarom či únikom nebezpečných plynov? Tak práve na Vás innogy Expert čaká.

 

Náš tip: Nechajte si innogy Expertom vypočítať potenciálnu úsporu na energiách vo Vašej domácnosti prostredníctvom našej aplikácie. Možno že aj práve Vy budete prekvapený, koľko môžete ušetriť.

 

Predstavovanie služby innogy Energetické poradenstvo, ktorá prináša inovácie pre Vašu domácnosť, je súčasťou výstavy E-mobility, kedy máte počas celého februára možnosť vidieť namodernejšie elektromobiy, hybridy, elektrobicykle a ďalšie exponáty (viac o výstave).

 

 

Späť