innogy Experti pomohli ušetriť slovenským domácnostiam už viac ako 2 milióny eur

 

Naši innogy Experti sú čoraz populárnejší. Navštívili už viac ako  40 000 domácností a pomohli rodinám znížiť výdavky aj o niekoľko stoviek eur. Pozrite si, na čom ľudia ušetrili najviac a presvedčte sa, že pozvať domov odborníkov, je dobrý nápad.

 

štatistiky o innogy Energetickom poradenstve

 

Ako to celé funguje?

 

1. Vyplníte formulár nižšie a spolu si dohodneme termín, kedy vás náš Expert navštívi.
2. Počas krátkej návštevy sa odborníci detailne pozrie na vašu spotrebu energií, a zároveň zhodnotia bezpečnosť vašej domácnosti.
3. Na základe zistení poradia, na čom všetkom môže vaša domácnosť ušetriť a kde vám hrozí prípadné riziko.
4. Už od budúceho mesiaca bude účet za váš domov nižší, vaša bezpečnosť bude vyššia okamžite.

 

Rezervujte si bezplatnú návštevu innogy Experta ešte dnes a namiesto energií začnite míňať na to, čo máte radi.

 

Chcete aj vy spoznať svoju domácnosť a ušetriť?

 

Disclaimer:

 

Výška úspory je len orientačná a môže sa líšiť v závislosti od skutočnej energetickej náročnosti a odberových pomerov v domácnosti konkrétneho zákazníka.  Úspora je vypočítaná na základe výstupov z energetického poradenstva realizovaného v 30 896 slovenských domácnostiach v období od 9/2016 – 8/2017. Úspora je vypočítaná ako rozdiel medzi súčasnou odhadovanou spotrebou domácnosti v oblasti ohrevu a spotreby vody, zníženej energetickej spotreby a bezpečnosti vďaka používaniu navrhovaných šetriacich produktov alebo opatrení. Realizácia úsporných opatrení je vždy na rozhodnutí zákazníka. V prípade záujmu Vám innogy poskytne kompletné energetické poradenstvo, na základe ktorého Vám budú úspory vyčíslené presne podľa aktuálnej energetickej náročnosti Vašej domácnosti.

 

Priemerná výška úspory je len orientačná a môže sa líšiť v závislosti od skutočnej energetickej náročnosti a odberových pomerov v domácnosti konkrétneho zákazníka. Úspora je vypočítaná na základe výstupov z energetického poradenstva realizovaného v 30 896 slovenských domácnostiach v období od 9/2016 – 8/2017. Úspora je vypočítaná ako rozdiel medzi súčasnou odhadovanou spotrebou domácnosti v oblasti ohrevu a spotreby vody, zníženej energetickej spotreby a bezpečnosti vďaka používaniu navrhovaných šetriacich produktov alebo opatrení.

 

 

Späť