Kto sme a čo ponúkame

Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu s plynom od roku 2008 (do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme druhý najväčší dodávateľ zemného plynu a energetických riešení na Slovensku, ktorému verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.

Čo nás poháňa

Pracujeme na vývoji technológií pre energetický svet budúcnosti. Skúmame a tvoríme inovatívne produkty a služby v mnohých oblastiach našej spoločnosti. Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb prinášame našim slovenským zákazníkom stále nové produkty a riešenia, ktoré im pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a osobné pohodlie.

Patríme do európskej rodiny innogy

Sme súčasťou európskej spoločnosti innogy, ktorá v súčasnosti dodáva spoľahlivé energie za férové ceny približne 16 miliónom odberateľom elektrickej energie a 7 miliónom zákazníkom odberajúcim plyn v 11 európskych krajinách. Viac informácii o innogy si môžete prečítať v časti O innogy, alebo priamo na web stránke www.innogy.com.

Zoznam aktuálnych výberových konaní spoločností Skupiny VSE Holding – vrátane spoločnosti innogy Slovensko

 

innogy Slovensko s.r.o.

Sídlo: Hviezdoslavovo nám. 13, 811 02 Bratislava
IČO: 44 291 809
DIČ: 202 264 6549
Podiely: 100 % Východoslovenská energetika Holding a.s.

 

 

 

 

Vedenie spoločnosti