Zverte sa do rúk skúsených odborníkov

Sme súčasťou jednej z najväčších energetických spoločnosti v Európe a najväčším konkurenčným dodávateľom zemného plynu na Slovensku s viac ako 20 % trhovým podielom. Na trhu s plynom pôsobíme od roku 2008 a medzi našich zákazníkov patrí už viac ako 8 500 podnikateľov, firiem a organizácií. Od roku 2010 ponúkame plyn aj zákazníkom s ročnou spotrebou plynu do 633 MWh (cca 60 tis. m3). Garantujeme vám spoľahlivú dodávku plynu a zázemie silného partnera, medzinárodnej energetickej spoločnosti innogy.

Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa plynu, radi vás presvedčíme, že sme ním práve my. Ponúkame vám individuálnu starostlivosť o vaše potreby a ponuku ďalších produktov a služieb, s ktorými dokážete rozvíjať svoju podnikateľskú činnosť. 

Prečo plyn od innogy?

PONÚKAME PROFESIONÁLNE SLUŽBYNašim zákazníkom poskytujeme komplexné služby spojené s dodávkou plynu a profesionálne poradenstvo.

SME VOĽBA ČÍSLO 1 PRI ZMENE DODÁVATEĽAKaždý piaty kubík dodaného plynu na našom území je od innogy Slovensko.

STOJÍME NA PEVNÝCH ZÁKLADOCHSme súčasťou jednej z najväčších energetických spoločností v Európe, ktorá má viac ako 110 ročné skúsenosti v oblasti energetiky.

SPOĽAHLIVÁ DODÁVKAKvalita dodávok plynu sa po zmene dodávateľa vôbec nezmení. Sme zodpovedný dodávateľ staráme sa o ich plynulý priebeh

Zaujala vás naša ponuka?