Sme tu, aby sme ľuďom a firmám prinášali nové technológie, vďaka ktorým ušetria na energiách. Naše technologické tímy neustále hľadajú nové, inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky. Poskytujeme individuálne energetické riešenia pre výrobné haly, priemyselné prevádzky, administratívne budovy, hotely, školy, zdravotnícke zariadenia, obce a mestá, a to v nasledujúcich oblastiach:

 

Energetické riešenia

 

VYKUROVANIE, CHLADENIE A VZDUCHOTECHNIKA

HVAC

Našim zákazníkom poskytujeme komplexné riešenia v oblasti vykurovania, chladenia, vzduchotechniky a klimatizácii, ktorými pomáhame zvýšiť energetickú efektívnosť a znížiť prevádzkové náklady. V rámci riešenia sa postaráme o energetický audit, spracujeme projektovú dokumentáciu, zabezpečíme stavebný a technický dozor.

 

OSVETLENIE
PREVÁDZOK
 

Osvetlenie prevádzok

Modernizáciou priemyselného osvetlenia dosiahnete zníženie nákladov na prevádzku a údržbu svietidiel priemerne o 50 – 80 %, zvýšite bezpečnosť a produktivitu práce, znížite únavu zamestnancov a zabezpečíte osvetlenie s technickými a hygienickými požiadavkami. Všetky realizácie šijeme na mieru podľa potrieb a požiadaviek zákazníka.

 

FOTOVOLTIKA

 

Fotovoltika

Slnečné žiarenie predstavuje najdostupnejší trvalo udržateľný a ekologický zdroj energie. Využite jeho silu a optimalizujte svoje náklady na elektrinu vo vašej prevádzke.

Ponúkame vám komplexné riešenie v oblasti fotovoltiky. Zabezpečíme pre vás od žiadosti o pripojenie lokálneho zdroja pre prevádzkovateľa distribučnej siete, cez odbornú analýzu, technický návrh a projektovú dokumentáciu až po inštaláciu a servis.
 

 

PRIEMYSELNÉ
NÁTERY
 

Priemyselné nátery

Efektívne vyriešime problémy, s ktorými sa stretávate pri správe a údržbe administratívnych budov, priemyselných hál či iných stavieb. Máte starosti so zatekaním, plesňami či potrebujete zvýšiť tepelnú izoláciu?

Ponúkame vám riešenie v podobe špeciálnych priemyselných náterov:
- Hydroizolačný náter na ochranu plochých striech
- Termoaktívne stierkové hmoty
- Antibakteriálne a protiplesňové nátery
- Nátery na opravu a ochranu oceľových konštrukcií

 

VONKAJŠIE
OSVETLENIE

Vonkajšie osvetlenie

Modernizáciou vonkajšieho osvetlenia ušetríte energie v priemere až o 70 %. Zároveň zvýšite svetelnosť a bezpečnosť v obci či priemyselnom areáli. Tým zabezpečíte osvetlenie, ktoré bude v súlade so zákonnými technickými aj hygienickými normami.

Úspory dokážeme zvýšiť aj inštaláciou automatickej regulácie. Nové svetelné technológie umožňujú autonómne stmievanie bez vonkajšej kontroly, reguláciu intenzity osvetlenia v závislosti od pohybu osôb či premávky.

 

AUTOMATICKÁ ZÓNOVÁ REGULÁCIA

Automatická zónová regulácia

S automatickou zónovou reguláciou môžete vo vašej prevádzke efektívne riadiť vykurovanie či chladenie.

Systém umožňuje:
- na diaľku regulovať teplotu v jednotlivých miestnostiach prevádzky vďaka bezdrôtovému ovládaniu regulačných hlavíc;
- nepretržitý monitoring parametrov prevádzky vykurovacieho systému (teploty v miestnosti);
- ovládanie zdroja tepla či blokovanie vykurovania pri otvorenom okne.

 

ISMART OSVETLENIEiSmart

Priemyselné svietidlo iSmart od innogy prináša bezkonkurenčný pomer ceny a výkonu. Využíva vysokoúčinné LED diódy od firmy SAMSUNG, ktoré ponúkajú špičkový merný svetelný výkon 198 lm/W, vyznačuje sa veľmi nízkym indexom oslnenia.

Svietidlo je vyrábané v českej republike a je na neho poskytovaná štandardne 5-ročná záruka.

 

KOMPLEXNÉ REKONŠTRUKCIE
BUDOV

Komplexné rekonštrukcie budov

- Produktový list

Realizujeme komplexné modernizácie budov prostredníctvom Energetickej garantovanej služby. Je to metóda realizácie energeticky úsporných riešení vrátane financovania projektu. Financovanie sa zabezpečuje prostredníctvom splácania investície z dosiahnutých úspor, ktoré sú zmluvne zaručené dodávateľom.

 

ELEKTROMOBILITA

 

Elektromobilita

Elektromobilita môže podporiť vaše podnikanie. Ak prevádzkujete administratívne budovy, hotely, čerpacie stanice alebo verejné parkoviská, všade tu, môžu vodiči elektromobilov rozšíriť využívanie svojich vozidiel.

V elektromobilite vidíme budúcnosť a ponúkame vám kompletné eMobility riešenie, ktoré umožní integrovať i špecifické prevádzkové prvky vášho podnikania.

 

Pozrite si naše referenčné videá