Kontakty pre odberateľov s ročnou spotrebou do 1 GWh

Mgr.Jozef Bujňák
T +421 55 610-2310
bujnak_jozef@vseas.sk

Kontakty pre odberateľov s ročnou spotrebou od 1 – 15 GWh

Západné Slovensko
Ing. Miroslav Gecik PhD.
M +421 905 979 704
gecik_miroslav@vseas.sk

Stredné Slovensko
Ing. Marián Obžera
M +421 915 396 006
obzera_marian@vseas.sk

Východné Slovensko
Ing. Maroš Čekan
M +421 907 993 781
cekan_maros@vseas.sk

Ing. Jakub Bujňák
M +421 905 336 139
bujnak_jakub@vseas.sk

Ing. Karel Kupec
M +421 908 922 913
kupec_karel@vseas.sk

Bc. Jozef Pristáš
M +421 905 288 975
pristas_jozef@vseas.sk

Ing. Ladislav Plichta
M +421 905 288 943
plichta_ladislav@vseas.sk

Kontakty pre odberateľov s ročnou spotrebou nad 15 GWh

Západné a stredné Slovensko
Ing. Miroslav Gecik PhD.
M +421 905 979 704
gecik_miroslav@vseas.sk

Západné a stredné Slovensko
Ing. Róbert Juščík
T +421 55 610-7182
M +421 917 466 202
juscik_robert@vseas.sk

Východné Slovensko
Ing. Miroslav Knut
T +421 55 610-2227
M +421 905 662 514
knut_miroslav@vseas.sk

Všetky kraje
Ing. Maroš Čekan
M +421 907 993 781
cekan_maros@vseas.sk

Kontakt ohľadom energetických riešení

V prípade záujmu o naše Energetické riešenia kontakujte nás na energeticke_riesenia@innogy.sk

 

Individuálna obsluha

 

 

Väčším zákazníkom poskytujeme osobitnú starostlivosť prostredníctvom našich energetických poradcov. Efektívne a komplexne riešia vaše požiadavky spojené s dodávkou a využívaním energie. V prípade záujmu stretnutia prebiehajú v sídle vašej spoločnosti, vďaka čomu šetríte svoj čas aj náklady.

 

Mgr. Jozef
Bujňák

Jozef Bujnak

bujnak_jozef@vseas.sk
Starostlivosť pre malých a stredne veľkých zákazníkov

 

Ing. Jozef
Hölcz

Jozef Hölcz

holcz_jozef@vseas.sk
Starostlivosť pre veľkých zákazníkov

 

Ing. Michaela
Bliščáková

Michaela Bliščáková

bliscakova_michaela@vseas.sk
Podporné služby

 

Ing. Michal
Adámek

Jozef Bujnak

adamek_michal@vseas.sk
Energetické riešenia

 

Napíšte nám

Všetko čo potrebujete

obrázok Dokumenty a tlačivá

Všetky dokumenty, formuláre a žiadosti na jednom mieste.

obrázok Faktury

Je plnohodnotným daňovým dokladom v elektronickej podobe.