ŠETRITE SVOJ ČAS A ENERGIU S E-FAKTÚROU

Elektronická faktúra (e-Faktúra) je plnohodnotným daňovým dokladom v elektronickej podobe. Obsahuje rovnaké údaje ako klasická papierová verzia faktúry, doručíme vám ju však o 3 až 6 dní skôr a až na 3 rôzne e-mailové adresy. Vďaka nej si viete plánovať svoje platby a cash flow. Služba e-Faktúra je zadarmo.

Ak dostávate elektronické faktúry aj od iných spoločností, e-Faktúra je pre vás najjednoduchším riešením, ako sa zbaviť zbytočných dokumentov a mať všetky firemné faktúry na jednom mieste.

 

Aktivácia služby e-Faktúra je jednoduchá

Vyplňte online aktivačný formulár priamo na našom webe a to je všetko (link nájdete nižšie). Teda skoro všetko. Ak tento formulár vyplníte v termíne od 28. 3. – 28. 4. 2019 zaradíme vás do žrebovania o 2x 2 vstupenky na MS v hokeji. Neváhajte a poďte s nami na hokej!

 

 Chcem si aktivovať e-Faktúru od VSE (dodávka elektriny)

 Chcem si aktivovať e-Faktúru od innogy Slovensko (dodávka plynu)

Výhercov budeme kontaktovať e-mailom, ktorý nám zanecháte pri aktivácii e-Faktúry. Štatút súťaže nájdete TU .

Pokiaľ ešte nemáte vytvorený prístup vo Webcentre, súčasťou aktivácie e-Faktúry je aj vytvorenie konta a odoslanie prístupových hesiel do Webcentra na váš e-mail. Webcentrum je online zákaznícka zóna, ktorá vám umožní prístup ku vašim dátam za energie 24 hodín denne, kdekoľvek na svete. Nájdete tu všetky dôležité informácie o vašej spotrebe elektriny alebo zemného plynu, zálohových platbách, faktúrach a produktoch.

V prípade otázok alebo požiadaviek kontaktujte svojho obchodníka, alebo nám napíšte e-mail na podpora@vseas.sk.